• 5
Недоступен ни однин перевод.

Шановні колеги та гості.

Раді вітати Вас на сайті нашої установи.


 Південно-Українська філія Державної наукової установи «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого» Міністерства аграрної політики та продовольства України  – провідна зональна наукова установа в галузі випробувань, моніторингу та досліджень технологічних засобів для механізації технологічних процесів в сільськогосподарському виробництві.

На протязі 60 років установа проводить усі види випробувань сільськогосподарської техніки і дає путівку в життя перспективним її зразкам.

Установа має все необхідне випробувальне обладнання і прилади, з якими працюють висококваліфіковані фахівці, забезпечуючи об’єктивність результатів випробувань і проведених оцінок.

Нашими послугами користуються провідні підприємства в галузі сільгоспмашинобудування, такі як: АТ «Ельворті», м. Кіровоград, ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», м. Херсон, ПАТ «Завод «Фрегат», м. Первомайськ, ПП ВКФ «Велес-Агро», м. Одеса, ДП «Бердянський завод сільгосптехніки», м. Бердянськ.

Випробувальна лабораторія філії акредитована у відповідності з вимогами ДСТУ ISO/IEC 17025-2017, що дає можливість проводити випробування з метою сертифікації у заявленій галузі.

Щиро запрошуємо зацікавлені підприємства до співпраці з метою досягнення найкращих результатів при створенні технічних засобів для механізації технологічних процесів у сільськогосподарському виробництві.

Из фотогалереи