Технічні регламенти


 selo osbr


Технічні регламенти стукають у двері.

Шановні колеги!

Стратегічний напрямок розвитку України по зближенню до Європейського Союзу та майбутнього входження в нього, реалізується у всіх сферах економічної діяльності, у тому числі – в нових правилах технічного регулювання при введені в обіг техніки сільськогосподарського призначення.

Якщо коротко – то процедури сертифікації техніки замінюються процедурами оцінки відповідності технічним регламентам, прийнятим відповідними постановами Кабінету Міністрів України і які є обов’язковими для виконання всіма суб’єктами господарювання на  території України.

При цьому змінюються процедури, взаємодії та нормативні документи, що визначають правове поле дії відповідних технічних регламентів та доказову базу оцінки відповідності їх вимогам.

Пропозиції щодо реалізації оцінки відповідності технічними регламентам техніки та обладнання:

1 Наша наукова установа, Південно-Українська філія УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого має випробувальну лабораторію, акредитовану відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025 в сфері випробування тракторів і машин сільськогосподарських та уповноважена і готова надавати послуги по оцінці відповідності машин вимогам ТР шляхом випробувань і визначення параметрів та характеристик.

2 При нашій філії розміщена Південна філія ДП УкрЦВТ – органу відповідності, який акредитований і уповноважений проводити оцінку відповідності всім технічним регламентам, що відносяться до сільгосптехніки.

3 Фахівці – випробувачі Південно-Української філії з досвідом випробування та сертифікації багатотисячної номенклатури машин та обладнання для сільськогосподарського виробництва, готові надати Вам технічні послуги, консультації, оцінки ризиків, аналітичні висновки та висновки підтверджені випробуваннями – для забезпечення відповідності Вашої продукції вимогам ТР та формування пакету документів (технічного файлу) що супроводжує підтвердження задекларованої Вами, як виробником техніки чи її імпортером, її  відповідності наступним технічним регламентам:

- Технічний регламент безпеки машин - поширюється на машини і устаткування будь-якого призначення;

- Технічний регламент низьковольтного електричного обладнання -  поширюється на обладнання призначене для використання при номінальній напрузі від 50В до 1000В змінного струму  та від 75 В до 1500 В постійного струму;

- Технічний регламент електромагнітної сумісності обладнання -поширюється на машини, що мають обладнання, яке в процесі роботи генерує електромагнітні випромінювання чи має чутливість до цього;

- Технічний регламент затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних  машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів - поширюється на всі типи тракторів, вантажні та спеціальні причепи до тракторів, причіпні та напівпричіпні сільгоспмашини, що є учасниками дорожнього руху.

4  Для того, щоб допомогти Вам розібратися в досить об’ємному масиві інформації стосовно підтвердження відповідності сільгосптехніки чи технічних засобів вимогам технічних регламентів, на базі нашої філії фахівцями інституту та філії буде проведений навчальний семінар стосовно застосування технічних регламентів та споріднених з ними нормативних документів для підтвердження безпеки продукції, яку ви вводите в обіг на ринку України (Див. розділ НОВИНИ цього сайту).

 

Бажаю успішного та безпечного бізнесу                     

В. о. Директора філії Малярчук Володимир Миколайович.

 

 

 

 

tehnika den_polia

 

tehnika