Директор філії


 selo osbr


Технічні регламенти стукають у двері.

Шановні колеги!

Стратегічний напрямок розвитку України по зближенню до Європейського Союзу та майбутнього входження в нього, реалізується у всіх сферах економічної діяльності, у тому числі – в нових правилах технічного регулювання при введені в обіг техніки сільськогосподарського призначення.

Якщо коротко – то процедури сертифікації техніки замінюються процедурами оцінки відповідності технічним регламентам, прийнятим відповідними постановами Кабінету Міністрів України і які є обов’язковими для виконання всіма суб’єктами господарювання на  території України.

При цьому змінюються процедури, взаємодії та нормативні документи, що визначають правове поле дії відповідних технічних регламентів та доказову базу оцінки відповідності їх вимогам.

Пропозиції щодо реалізації оцінки відповідності технічними регламентам техніки та обладнання:

1 Наша наукова установа, Південно-Українська філія УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого має випробувальну лабораторію, акредитовану відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025 в сфері випробування тракторів і машин сільськогосподарських та уповноважена і готова надавати послуги по оцінці відповідності машин вимогам ТР шляхом випробувань і визначення параметрів та характеристик.

2 При нашій філії розміщена Південна філія ДП УкрЦВТ – органу відповідності, який акредитований і уповноважений проводити оцінку відповідності всім технічним регламентам, що відносяться до сільгосптехніки.

3 Фахівці – випробувачі Південно-Української філії з досвідом випробування та сертифікації багатотисячної номенклатури машин та обладнання для сільськогосподарського виробництва, готові надати Вам технічні послуги, консультації, оцінки ризиків, аналітичні висновки та висновки підтверджені випробуваннями – для забезпечення відповідності Вашої продукції вимогам ТР та формування пакету документів (технічного файлу) що супроводжує підтвердження задекларованої Вами, як виробником техніки чи її імпортером, її  відповідності наступним технічним регламентам:

- Технічний регламент безпеки машин - поширюється на машини і устаткування будь-якого призначення;

- Технічний регламент низьковольтного електричного обладнання -  поширюється на обладнання призначене для використання при номінальній напрузі від 50В до 1000В змінного струму  та від 75 В до 1500 В постійного струму;

- Технічний регламент електромагнітної сумісності обладнання -поширюється на машини, що мають обладнання, яке в процесі роботи генерує електромагнітні випромінювання чи має чутливість до цього;

- Технічний регламент затвердження типу сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних  машин, систем, складових частин та окремих технічних вузлів - поширюється на всі типи тракторів, вантажні та спеціальні причепи до тракторів, причіпні та напівпричіпні сільгоспмашини, що є учасниками дорожнього руху.

4  Для того, щоб допомогти Вам розібратися в досить об’ємному масиві інформації стосовно підтвердження відповідності сільгосптехніки чи технічних засобів вимогам технічних регламентів, на базі нашої філії фахівцями інституту та філії буде проведений навчальний семінар стосовно застосування технічних регламентів та споріднених з ними нормативних документів для підтвердження безпеки продукції, яку ви вводите в обіг на ринку України (Див. розділ НОВИНИ цього сайту).

 

Бажаю успішного та безпечного бізнесу                     

Директор філії Митрофанов Олександр Петрович.

14.04.2015 р.

 

 

 

 

tehnika den_polia

 

СЕЛО ОЗБРОЮЄТЬСЯ … ТЕХНІКОЮ.

Про важку працю селянина на хлібній ниві багато сказано, віршовано, оспівано. Навіть зараз, коли технічний прогрес, розвиток техніки і технологій значно полегшили умови праці на селі, робота в сільському господарстві залишається одною із найважчих в кваліфікаційному переліку професій.

Шлях до покращення один – подальша механізація, інтелектуалізація та удосконалення агротехнологій і сільгоспмашин. Окрім соціальної місії, техніко-технологічне та інженерне забезпечення сільгоспвиробництва – запорука успішному агробізнесу.

Минули часи номенклатурного обмеження у виборі сільгосптехніки та безнадійно низької якості виготовлення сільгоспмашин – зараз пора широкого вибору самих сучасних і якісних машин, але – за ваші кровні гроші, зароблені тяжкою працею.

Як не помилитися у виборі?

Де межа балансу ціна-якість?

Як комплексно механізувати свій агробізнес без надлишкових витрат?

Як достовірно і без помилок розібратися у бурхливому морі різноманітних пропозицій, реклами, заохочень, технічних та цінових характеристик?

Саме для відповіді на ці запитання УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого започатковані наукові дослідження та проектні розробки оптимального комплексного забезпечення агровиробництва технічними засобами відповідно до сучасних передових техніко-технологічних рішень та розмірів, рівнів ресурсного забезпечення і спеціалізації господарств. Системні проекти – АгроОлімп – по створенню оптимальних комплексів сільгоспмашин для агрогосподарств у різних грунтово-кліматичних зонах, різного розміру та різної спеціалізації – дають можливість надати відповідь на найбільш складні питання – селекцію споживчих якостей машин та їх інтеграцію в єдиний раціональний комплекс технічного забезпечення конкретного агробізнесу.

Відповідно до умов півдня України на богарних землях нашою філією розроблені проекти АгроОлімп-Степ-200, та АгроОлімп-Степ-300. На даний час спільно з Інститутом зрошувального землеробства Академії аграрних наук України проводяться дослідження та розробка проекту оптимізованих комплексних техніко-технологічних рішень для вирощування продукції рослинництва на зрошенні – АгроОлімп – Зрошення.

Необхідно відмітити, що машини, включені до проектів АгроОлімп, проходять приймальні випробування з визначенням реальних характеристик і наступним, за результатами випробувань, внесенням до Держреєстру технічних засобів, рекомендованих для використання в АПК України.

Детальне знайомство з проектами АгроОлімп та характеристиками машин, включених до проектів відбудеться на Дні Поля – 2015.  Цей захід традиційно проводиться Південно-Українською філією УкрНДІПВТ ім.Л.Погорілого спільно з Департаментом агропромислового розвитку Херсонської ОДА та Центром наукового забезпечення АПВ Херсонської області.

До спілкування з аграріями Херсонщини та сусідніх областей на День Поля будуть запрошені виробники і постачальники техніки, технологій та послуг з різних куточків України – з презентаціями власних новинок, нових продуктових лінійок та послуг. Планується показ новинок сільгосптехніки у роботі. У кого виникнуть питання по ходу      Дня Поля, запрошуємо на другий день – день науки, присвячений науковим дискусіям науковців, фахівців та студентів наукових та науково-освітніх установ, консолідованих в  Центр наукового забезпечення агропромислового виробництва Херсонської області.

Надіємося на теплу, дощову і мирну весну, гарні умови визрівання урожаю і чекаємо колег і однодумців до цікавого обміну думками, досвідом, новими ідеями.

Запрошуємо на День Поля «Техніка і технології успішного господарювання» у Південно-Українську філію УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого – до с.Жовтневе у передмісті м. Херсона 

напередодні жнив -  у червні місяці. 

Директор філії Митрофанов Олександр Петрович.

 18.02.2015р.

tehnika