Новини

Випробування дощувальної машини кругової дії «Reinke SAC Corner»

Випробування дощувальної машини кругової дії з висувним крилом для поливу кутів «Reinke SAC Corner», виробництва «Reinke Manufacturing Company Inc», США

Особливість конструкції машини - наявність висувного крила (кутового прольоту) для забезпечення так званого кутового зрошення, що дозволяє збільшувати площу зрошення кругової зрошувальної системи при поливі полів квадратної, прямокутної та неправильної форми.

Використання дощувальних машин такої конструкції дозволяє у великій мірі усунути головний недолік кругових зрошувальних систем - незабезпечення поливу кутів поля.

Кутова зрошувальна система складається з центральної опори, основного дощувального крила з дев’яти прольотів, додаткового – висувного крила (кутового прольоту) з опорним керованим приводом (візком), системи управління рухом, сигналізації та захисту від аварійних ситуацій.

mashinaaaa

 

 

 

Управління опорним керованим приводом під час висування кутового прольоту для поливу додаткової площі ділянки зрошення визначеної форми здійснюється за допомогою GPS-сигналів.

GPS- наведення кутової дощувальної машини використовує коригувальний кінематичний сигнал в реальному часі від вбудованої базової станції на центральній опорі.

Це забезпечує повторюваність позиціонування на протязі всіх років експлуатації з точністю до сантиметрів.

При GPS- наведенні відпадає необхідність в прокладці індукційного кабелю, що зменшує затрати часу та трудові затрати під час встановлення зрошувальної кутової системи та спрощує регулювання маршруту при необхідності його коректування у майбутніх поливних сезонах.

За результатами випробувань визначено, що машина стабільно виконує технологічний процес з показниками призначення і якості роботи, які задовольняють вимогам до дощувальних машин кругової дії. Використання у конструкції машини кутового прольоту дозволяє збільшити площу зрошення кругової дощувальної машини.